Firma

Firma vychází z dlouholeté rodinné tradice, dnes je to již třetí generace řezníků. Cílem celého kolektivu řeznictví pod vedením bratrů Kusáků je nabídnout zákazníkovi každý den čerstvé maso a uzeniny ve špičkové kvalitě.

Základem výroby tradičních uzenin a specialit jsou pečlivě vybrané suroviny včetně různých ingrediencí bez separátů a jiných náhražek. Ve spojení bezvadných surovin, původních receptur, pracovních postupů a moderních technologií zde vznikají originální výrobky.

Nespornou výhodou provozovny je celkové propojení dílčích úseků provozu od výrobny přes uzení a vaření až po prodejnu a díky tomu zde zákazník může nasát vůni ještě teplých výrobků přímo z udírny.

Pro zákazníky, kteří se chtějí rychle a dobře najíst, nabízí bufet teplé polévky, hotová jídla a široký sortiment pečených mas ke snědku přímo na prodejně nebo si je může odnést v přepravních obalech domů.

Majitelé firmy se snaží hledat a čerpat různé informace týkající se řeznického oboru a tyto poznatky pak úspěšně aplikovat do výrobní praxe a rozvoje celé firmy, ve kterém se přímo podílí.

Součástí provozu jsou nejmodernější stroje a zařízení, které spolu s lidskou rukou pomáhají splňovat přísné hygienické a veterinární požadavky pro výrobu a prodej potravin.

 

 

Kontaktujte nás
Kde nás najdete
Dědina 733 Ostrožská Nová Ves 687 22
© 2015 - ukusaku.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz